• Filli Boya TriMaXX Lüks Parlak Sentetik Boya 15 Lt
Filli Boya TriMaXX Lüks Parlak Sentetik Boya 15 Lt
Ürün Kodu : trimaxxlüks15
Marka :  Filli Boya
Mağazımıza gelmeden önce lütfen stok bilgisi için telefon ile iletişime geçiniz
-
+


" ŞUBELERİMİZ "

EYÜP: KARADOLAP MH. 1.ÖZTÜRK SK. NO :1


(***) KÜÇÜKKÖY : FEVZİÇAKMAK MH. İSTANBUL CADDESİ NO:42/C (***)

BEŞYÜZEVLER : BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MH. İNÖNÜ CADDESİ NO:38
STOKLAR SINIRLIDIR !

HARİTADAKİ KONUM DOĞRUDUR

Fevziçakmak mah. istanbul caddesi no:42/c Küçükköy

FİYATLARIMIZ DÜKKANLARIMIZDA VE SADECE NAKİT ÖDEMELERDE GEÇERLİDİR,ÇEŞİTLİ KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR ANCAK NAKİT FİYATLARLA FARKLILIK GÖSTERECEKTİR..

İLANLARDA BELİRTİLEN FİYATLAR NAKİT ÖDEMEYE GÖRE HAZIRLANMIŞTIR

KARGO GÖNDERMİYORUZ LÜTFEN ISRAR ETMEYİNİZ, SADECE YERİNDE SATIŞ UYGULAMAMIZ VARDIR.

FİLLİ BOYA RENXMATİK İLE KİŞİYE ÖZEL RENKLER YAPILIR

MARSHALL 1001 RENK MAKİNESİNDE KİŞİYE ÖZEL RENKLER YAPILIR


Caparol TriMaXX Lüks Parlak Sentetik Boya

ÜRÜN TANIMI
Aromatik solvent ve kurşun içermeyen? uygulamada ve sonrasında rahatsız edici kokularından arındırılmış, yüksek parlaklık ve örtme gücüne sahip, sararmaya ve çizilmelere karşı maksimum dirençli, yüksek silinebilme özelliğine sahip silikon reçine esaslı son kat boyadır.

ÖZELLİKLERİ
Tüm sentetik boyaların aksine, aromatik solvent ve kurşun içermediği için, uygulanırken ve uygulama sonrasında yaşam alanlarında insan sağlığına zarar vermez. İçerdiği silikon reçine sayesinde yüksek ve kalıcı parlaklıktadır. Sararmaya karşı maksimum dirençtedir. Uygulandığı yüzeylerde mükemmel örtme ve yayılma özelliğine sahiptir. Yüksek silinebilme özelliğine sahiptir. Taramaya müsait olup, fırça izi ve akma yapmadığından, fırça ve rulo ile rahat uygulama sağlar. Kimyasal katkılar ve silikon reçine ile pürüzsüz bir yüzey oluşturur. Kuruduktan sonra dokunma temasında yüksek kayganlık hissi verir. Bu nedenle zaman içinde toz tutma ve kirlenmeye karşı maksimum dirençlidir. Darbelere, çizilmeye ve evlerde kullanılan kimyasal temizleme maddelerine içerdiği silikon reçine sayesinde maksimum dayanıklıdır.

UYGULANACAK YÜZEYLER
İç ve dış mekânlarda ahşap, demirçeliksac, beton, brüt beton, sıva, betopan, alçıpan, OSB, MDF yüzeylerde ve mobilyalarda uygun astar ile güvenle kullanılır.

UYGULAMA
Uygulama yapılacak yüzeyler yağ, kir, pas ve kabarmış boya kalıntılarından arındırılmalıdır. Gevşek, zayıf kendini taşıyamayan tabakalar temizlenerek Caparol Sentetik Macun ile tamir edilmelidir. +5°C ile +30°C arasında, fırça, rulo veya püskürtme ile uygulayınız. Eski boyalı yüzeyler mutlaka zımpara yapılmalıdır. Kullandığınız aletleri, uygulamadan hemen sonra Caparol Sentetik Tiner D veya Caparol Sentetik Tiner ile temizleyiniz. Yeni boyanacak ahşap yüzeyler: Ağaç üzerindeki budaklar yakılarak ağaç reçineleri selülozik tiner ile temizlenmelidir. Daha sonra Caparol Holzimprägniergrund (Ahşap Emprenye) ile doyurulmalıdır. Bu şekilde ahşap içerisinde oluşacak mantar, küf, ahşabı tahriş eden kurt ve zararlılara karşı uzun süreli bir önlem alınmış olur. Daha sonra Caparol TriMaXX Sentetik Astar ile astarlama yapılır. İnce zımpara ile yüzeyi düzelttikten sonra son kat olarak Caparol TriMaXX Lüks Parlak Sentetik Boya, fırça, rulo veya püskürtme metotlarından biri ile uygulanabilir. Rengini kaybetmiş veya kirlenmiş eski boyalı ahşap yüzeyler: Yüzey ince zımpara ile temizlenmelidir. Macunlama ve zımparalama yapılan yüzey Caparol TriMaXX Sentetik Astar ile astarlanmalıdır. İnce zımpara ile yüzey düzeltildikten sonra Caparol TriMaXX Lüks Parlak Sentetik Boya ile boyanmalıdır.

Yeni boyanacak demir-çelik-sac yüzeyler: Öncelikle yüzey üzerindeki yağ, pas ve her türlü kirlilik yüzeyden uzaklaştırılmalıdır. Sonra pas önleyici Caparol TriMaXX Antipas ile yüzeyler astarlanmalıdır. Daha sonra Caparol TriMaXX Sentetik Astar ile astarlanmış yüzeylere zımpara ile yüzey düzeltmesi yapıldıktan sonra Caparol TriMaXX Lüks Parlak Sentetik Boya uygulaması yapılır. Galvanizli sac, alüminyum, bakır, çinko gibi metal yüzeyler üzerine Caparol Astarix uygulaması yapıldıktan sonra Caparol TriMaXX Lüks Parlak Sentetik Boya uygulaması yapılır. Rengini kaybetmiş eski boyalı metal yüzeyler: Yüzey ince zımpara ile oksidasyon tabakasından arındırılmalıdır. Paslanma belirtisi yoksa Caparol TriMaXX Sentetik Astar ile astarlanmalı ve daha sonra ince zımpara ile yüzey düzeltmesi yapıldıktan sonra Caparol TriMaXX Lüks Parlak Sentetik Boya ile boyanmalıdır.

Havasız (Airless) Püskürtmede
Basınç:120140 bar
Meme Açısı:50°
Meme Ölçüsü (inch): 0.013”
İnceltme: %10

İNCELTME
Caparol TriMaXX Lüks Parlak Sentetik Boya’yı rulo veya fırça ile uygulama kıvamına getirmek için %510, püskürtme tabancası ile uygulama yapmak için %10 oranında Caparol Sentetik Tiner D ile inceltiniz.


Not: Caparol TriMaXX Lüks Parlak Sentetik Boya, standart Caparol Sentetik Tiner’le de teknik olarak inceltilebilir. Ancak Caparol Sentetik Tiner D’de aromatik solventler minimize edildiğinden, uygulamada ve sonrasında rahatsız edici koku azalmış olur.

KURUMA SÜRESİ  (20ºC, %65 HR’de)
Dokunma Kuruması: 34 saat
Sert Kuruması: 12 saat

SARFİYAT
Uygulamada, yüzeyde kullanılan malzemenin cins ve emiciliğine göre 1 L ile tek katta 1820 m 2 alan boyanabilir. (25±5 ?m kuru film kalınlığında) Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Serin ve kuru ortamda ağzı açılmamış orijinal ambalajında, en az 1 yıldır. Ambalajın içinde bakiye kaldığı zaman kalan boyayı en güvenli şekilde saklamak için, boyanın üstü tamamen kaplanana kadar kullanılan tinerden ilave edilmeli ya da, ambalajın ağzı sıkıca kapatılıp, 12 kez 180° çevirip düzeltilmelidir.

AMBALAJ
15 Litre, *7,5 Litre, *3,75 Litre, 2,5 Litre, 0.75 Litre * ( 7,5 Litre ve 3,75 Litre ambalajlar sadece beyaz olarak satılmaktadır.)

TEHLİKE UYARILARI
R 10: Alevlenir.
R 65: Zararlı: Yutulması halinde akciğerde hasara neden olabilir.

GÜVENLİK UYARILARI
S 1/2: Kilit altında ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edin.
S 13: Yiyeceklerden, içeceklerden ve hayvan yemlerinden uzak tutun.
S 20: Kullanım sırasında yemeyin veya içmeyin.
S 45: Kaza halinde veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız hemen bir doktora başvurun. (Mümkünse etiketi gösterin.)
S 46: Yutulması halinde hemen bir doktora başvurun, kabı veya etiketi gösterin.
S 53: Maruziyetten sakının, kullanmadan önce özel kullanma talimatını elde edin.
S 56: Bu maddeyi ve kabını tehlikeli veya özel atık toplama yerlerinde bertaraf edin/ettirin.

TS 39’a uygundur. TİP 1


Kargoya Veriliş
:
Mağazımıza gelmeden önce lütfen stok bilgisi için telefon ile iletişime geçiniz
Kargo Firması
:
Mağazadan Teslim
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:
Mağazımıza gelmeden önce lütfen stok bilgisi için telefonla iletişime geçiniz
İade/İptal Detayları
:
Ürün ambalajı bozulmamışsa,Hasar görmemişse ve kişiye özel renk,hizmet,sipariş,tedarik yapılmamışsa en geç 1 hafta içinde getirilmesi gerekir
BENZER ÜRÜNLER
Kampanya Ve İndirimlerden Haberdar Olun!
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?