Gri Renk ile Ev Boyama

Gri Renk Duvar Boyama Örnekleri

Sade bir beyaz ile kullanıldığında muhteşem sonuçlar ortaya çıkarabilecek gri tonları arasında seçim yapmak, rengin her tonu harikulade olduğundan, oldukça zordur. Sade bir beyaz haricinde diğer açık renklerle de uyumlu olan gri, son zamanların en çok tutulan renkleri arasında yer alıyor. Sonuç olarak ev boyamada karar verme aşaması zaman alan bir süreçtir.  Bizler Boyalistan ekibi olarak ev dekorasyonu fikirlerinizde karar vermenize yardımcı olmak amacı ile aşağıda bir dizi görsel derlemeye çalıştık. Eğer sizler de duvarlarınızı gri renk duvar boyası ile süslemek istiyorsanız bu renk ile ilgili görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Yukarıda görüldüğü üzere sade şıklığıyla gri renk duvarlara farklı bir hava katmaktadır. Birçok alanda kullanılabilir olması ile de günümüzde boya badana işlemlerinde çokça kullanılan bu rengin kullanım alanları ile ilgili bilgi sahibi olmak için aşağıdaki başlıktan faydalanabilirsiniz.

Filli Boya Gri Renk Tonları

Fill-boya-gri

Filli Boya pazarında lider olduğu gibi aynı zamanda da müşteri memnuniyetinde de önde gelen firmalardandır. Gri renk duvar boyasının çokça tonu olduğundan yukarıdaki görselden faydalanarak Filli Boya gri renk tonlarını görebilirsiniz.

Gri Renk Duvar Boyası Kullanım Alanları

Gri renk duvar boyasının aralarından seçim yapması zor olan bir dizi tonu vardır. Havalı ve aynı zamanda minimal bir renk olan gri, boya ustalarının tavsiyeleri arasında ilk sıralarda gelmektedir. Özellikle çocuk odalarıyla olan muhteşem uyumu sayesinde çocuklu aileler için vazgeçilmez bir renktir. Gri, aynı zamanda mutfak ve banyo gibi evin diğer bölümlerini boyamada kullanılabileceği gibi ofis ve iş yeri boyamada da kullanılabilmektedir.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kampanya Ve İndirimlerden Haberdar Olun!
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?