Lüle Taşı Rengi ile Ev Boyama Örnekleri

Lüle taşı duvar boya rengi bir çeşit beyaz duvar boyasıdır fakat tam beyaz değil rengin sarımtrak formda olmasıdır

Evlerindeki duvarlarda hatta sadece evlerinde değil iş yerlerindeki duvarlara temizlik ve ferahlık kazandırmak isteyen kişilere lüle taşı duvar boyası rengini  kullanmalarını tavsiye ederiz. Beyaz , krem gibi açık renk tercihleri gözünüzü temizliği zor açısından korkutuyorsa lüle taşı duvar rengi de bu endişeleri beraberinde getirebilir. Odanın havasını bir anda değiştirebilecek olan ve tertemiz görünümleri ile saflığı ifade eden   lüle taşı duvar boyası rengi ile dekorasyonlar harika bir görünüm kazanıyor.

Lüle Taşı Rengi ile Ev Dekorasyonu

Lüle taşı duvar boya rengi ev dekorasyonunda mobilyalar ile tam bir uyum içerisinde dekore edildiğinde eve aydınlık ve geniş bir görünüm kazandırır. Lüle taşı rengi ev dekorasyonunda uygun diğer renklerle kullanıldığında keyifli bir uyum olur. Özellikle mutfak ve salon duvarları için iyi bir tercihtir. Ev duvarlarında açık renklerin tercihi ile evin daha geniş ve ferah görünür kuralı lüle taşı rengi duvar boyasında da geçerlidir.Aksesuar ve mobilya seçerken renkleri birbiriyle uyumlu olmasına takılmayın.  Duvar renklerinizi sade tercih ederek ve az eşya  kullanarak her rengi birbiriyle kombinleyebilirsiniz. Açık tonlardaki lüle taşı duvar boyası renkleri tercihiniz olabilir.

Lüle Taşını Diğer Renkler İle Karıştırmayın

Kimi kişiler lüle taşı rengini kum beji rengine benzetse de, o renkten ayrı bir ton olduğunu belirtebiliriz. Yeniden kum beji gibi sakin ve dingin bir tondur, lüle taşı rengi. Tonlama olarak kum beji rengini andırsa da, lüle taşı renginin kendine has bir duruşu vardır. Örnek resimden de bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Lüle taşı rengi demin de söylediğimiz gibi sakin bir tondur. Açık tonlar arasında bulunmaktadır.

Karteladaki tüm duvar boyası renkleri monitörlerin görüntü ayarları nedeniyle orijinal renklerinden farklılık gösterebilir. Lüle taşı rengini de kırık beyaz, açık krem, kum beji gibi görebilirsiniz. Bu renklere benzerlik gösterse de aynı değildir. Tercih etmeden önce mutlaka boya ustanıza danışmalı istediğiniz lüle taşı duvar boyası rengini bulmalısınız.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kampanya Ve İndirimlerden Haberdar Olun!
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?